Ekodrogerie

 

Normalizovaná ekoznačka ekologicky šetrný výrobek (EŠV) je ochranná známka, která spotřebiteli garantuje, že u označeného výrobku byly minimalizovány negativní vlivy na životní prostředí. Vypovídá o tom, že daný výrobek je ve své kategorii šetrnější k životnímu prostředí a musí být technologicky i kvalitativně minimálně na stejné úrovni jako výrobky bez ekoznačky, tzn. že musí mít stejnou účinnost.

Zkusme proto myslet ekologicky a ekonomicky!

Ekologicky proto, abychom ulevili naši planetě Zemi a ekonomicky proto, abychom díky velmi úspornému dávkování chránili i naše finance. Ekologicky šetrné prací a čistící prostředky se mohou zdát na první pohled dražší, ale díky jejich úspornosti v dávkování a vysoké účinnosti jsou velmi šetrné i k našim peněženkám. 
Nabízíme několik alternativ. 
Všechny jsou založeny na přírodních látkách, jsou lehce odbouratelné v přírodě a životní prostředí téměř nezatěžují. Jejich používání rovněž velkou měrou přispívá ke zlepšení našeho zdraví, protože neobsahují agresivní chemické látky. 
Tento prací a čistící systém je vhodný i pro miminka (výborně se hodí na praní látkových plen), pro lidi s kožními onemocněními jako je lupénka, ekzém apod. 
Všechny látky se rozkládají v přírodě během několika hodin až dnů, prostředky neobsahují fosfáty ani zeolity.


Výrobky :