V našem obchůdku    nabízíme hlavně české lokální bio potraviny,  ale najdete u nás také ekologickou drogerii a kosmetiku. Jsme přesvědčeni, že bio potraviny jsou základ dobré kuchyně - jsou kvalitní, chutné a zdravé. Snažíme se je prodávat za rozumnou cenu. 

    Bio potraviny jsou normální potraviny vypěstované v normální půdě, normálním způsobem. Bio potraviny nemají navíc žádné zbytečnosti jako umělá hnojiva, genetické modifikace, chemické konzervanty a další triky potravinářského průmyslu. Také se snažíme (pokud je to možné) nabízet lokální produkty, takže často odpadá i doprava přes půl planety.

Chtěli bychom, aby bio bylo vnímáno jako normální součást normálních životů, které chceme všichni vést.

    Zákony pro produkci bio potravin ukládají farmářům pečovat o životní prostředí, někdy se v těchto souvislostech mluví o ekologickém zemědělství. Pěstovatelé bio potravin musí odpovědně používat energie a přírodní zdroje a nesmí zatěžovat půdu a podzemní vody chemikáliemi. Zvířata chovaná na bio maso mají mnohem lepší životní podmínky než zvířata v konvenčních chovech a také mají kvalitnější krmiva, které postrádají hormony nebo antibiotika.

Upřednostněním bio potravin vyjádřujeme odpovědnost nejenom k sobě, ale také k našemu životnímu prostředí.

    Fenomén regionálních potravin je nám velmi blízký. Jsou lokální a je u nich zaručena kvalita stejně jako u bio potravin. Snažíme se proto hledat výrobce nejrůznějších místních specialit a být jejich prodejci.